| sorina18 a întrebat:

Astazi am iesit pe afara sa ma plimb.M-am intalnit si cu fostul meu prieten care nici macar nu s-a uitat la mine,nu mi-a spun nimicsadcand el mereu cand ne intalneam mereu imi spunea buna,ma mai intreba ce fac, astazi nimicsad. Cand a trecut si nu s-a uitat la mine si nici nu mi-a spus nimic, am simtit o durere in suflet.Si eu incepusem de cateva zile sa il tratez cu indiferenta, sa nu ii mai raspund atunci cand ma intrebasaddar am facut acest lucru ca sa numai imi fac mie rausad
De ce credeti ca nici nu s-a uitat cand a trecut pe langa mine si nici nu mi-a zis nimic cand el tot timpul imi zicea cevacrying

Răspuns Câştigător
| PhantomaEsteFericita a răspuns:

Nu s-a uitat la tine pentru ca l-ai tratat si tu cu indiferenta acum cateva zile:d. N-a fost un gest frumos. Daca te mai vezi cu el spune-i tu ''Buna''. Daca nu-ti raspunde, e okay. Te mai intalnesti si ii mai spui un ''Buna''.

Si pentru @Asiryx si Ina93 daca e fostul si nu mai sunt impreuna SI daca a uitato asta nu inseamna ca nu mai au voie sa fie prieteni? Au avut momente FRUMOASE petrecute impreuna. Chiar daca au fost date uitarii si s-au despartit... Totusi PRIETENI puteau sa ramana.
Si au ramas, pana cand ea l-a tratat cu indiferentawinking.
Banuiesc ca voi doi/doua dupa ce v-ati despartit de iubit/a nu mai aveti nici o legatura cu el/ea?
Nu inteleg cuplurile care dupa ce se despart nu-si mai vorbesc si ajung sa se urasca la un moment dat...
Imi fine...

E complitata treaba, dar sigur ai foarte multa putere sa treci peste:*...

Aaaaa, da pentru Amelya02. Disperata esti tu sau ea?winking.
In primul rand nu a pus aceeasi intrebare de 100 x... A pus DIFERITE intrebari legate de acelasi SUBIECT.winking.
Stii ce-i aia o carte cu capitole? Capitolele sunt toate la fel? Nu. Au diferite povesti in ele. Dar titlul cartii ramane acelasiwinking.
Si crede-ma ca fata asta are mai mult creier decat ai avea tu la 70 de aniwinking.

Succes in continuare :*!

8 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Mai beshi deaicea ca pui aceleasi rahaturi de intrebari mereu.Deja incepi sa ma calci pe nervi

| Asiryx a răspuns:

Pai e fostul. Ce ai vrea sa iti mai faca? Nu mai sunteti impreuna.Te astepti sa vina cu un buchet de trandafiri? Isi traieste viata mai departe obisnuieste-te cu asta

| Amelya02 a răspuns:

Esti disperata rau copilo, pui aceeasi intrebare de 100 x, mai bine i-ai cere lui Dumnezeu niste creier. Ai mare nevoie

| mistikk a răspuns:

Pai daca tu in ultimul timp nu i-ai mai raspuns la ce te-ai astepta? LOL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu-i ia-i raspuns in ultimile zile, de aceea nu te-a salutat, la ce bun sa te salute daca tu nu raspunzi, are si el orgoliul sau!

| RetardedRacoons a răspuns:

Te-ai ingrasat ca o vaca si nu te-a mai recunoscut.

| Ina93 a răspuns:

Pentru ca te uitat ..sau poate a gasit pe cineva mai bun ..sau poate nu te-a observat.thinking

| beki13 a răspuns:

E fostul in primul rand si are si el orgoliul lui, sorry