| Moiaer a întrebat:

De ce dupa ce ma masturbez am un ghinion? happy

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca esti ghinionist de fel. Fă sex cu Manuela si ai sa vezi ca vei fi norocos.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ai precizat ceea ce era de fapt cel mai importanta si anume... dimensiunea. Mare? Mediu? Mic? thinking

| doctorandus a răspuns:

Cred ca ai ideatie bizara, ar trebui sa discuti despre asta cu medicul de familie.

| Plato a răspuns (pentru doctorandus):

Despre ghinion? Ce sa-i zica medicul?

| doctorandus a răspuns (pentru Plato):

Poate are probleme mentale.

| Emilian65 a răspuns:

Care este ghinionul?

| Andreeush a răspuns:

De ce crezi că ai ghinion?

| Goete a răspuns:

Pentru ca ai un sentiment de culpatibilitate, care te face sa adociezi "ghinionul" cu pedeapsa pe care crezi ca ar trebui sa o ai pentru ca te-ai masturbat.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Te vede Dumnezeu, de asta. laughing)

| Davidandrwi a răspuns:

De ce voi bărbații, băieții sunteți obsedați de sex? Ești ciudat, serios...