| anonim_4396 a întrebat:

De ce e nasanatoasa masturbarea excesiva?

6 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Pentru ca te vei simti mai bine cu mana decat cu partenerulwinking

Răspuns utilizator avertizat
| bluebios a răspuns:

Nu am auzit ca masturbarea ar avea efecte secundare. Ma rog daca este excesiva probabil in cel mai rau caz ar putea sa apara iritatii locale.

| andrei88u a răspuns:

Pentru ca poti suferi mai tarziu de ejaculare precoce, de tulburari de erectie, de imposibilitatea de a finaliza un contact sexual iti poti stramba penisul (daca faci extraordinar de des).

| Denis777 a răspuns:

Poate de ce la iritati cum ar fi gen zbarcipea pieli capului penisului

| odin999 a răspuns:

Laba nu e nici buna nici rea e doar normala. oricine face. poti sa faci non stop ca nu innebunesti sau altceva