| loveaholic a întrebat:

De ce e rubrica asta apar aproape numai intrebari despre sex, daca este si pentru dragoste? Oamenii din ziua de azi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca tot ce e bun trebuie' sa dispara din aceasta tara...

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sentimentele nu s-au născut pentru mulți!
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pentru ca dragostea duce si la sex! Daca o luam asa (ca sunt mai multe intrebari legate de viata sexuala) inseamna ca mai multe probleme vin de la sexhee hee.

| Razvan a răspuns:

Poate pentru ca suntem la "Totul despre sex"?

| Emeraude a răspuns:

Esti sigur ca nu ai probleme cu vederea? Sincer, nu de alta, dar se pun cam tot atea intrebari referitoare la sex, cat si la dragoste, nu vad care e problema, dragostea e relativa, fiecare o percepe cum vrea, e mai multa filozofie aici, problemele sexuale insa ne privesc pe toti, e chiar foarte bine ca tot mai multi adolescenti isi exprima nedumeririle aici si nu actioneaza de capul lor.
Dar, cum ai spus, "oamenii din ziua de azi"... fiecare cu ce-l doare, nu?tongue

| marrr a răspuns:

Pentru ca este o rubrica despre Dragoste si SEX.happy Si daca unii au probleme cu sexul, de ce ne-am impotrivi? Suntem oameni, doar.

| pendula a răspuns:

Pentru ca sexul este mai cerut in ziua de azi decat dragostea...

| Kheeda a răspuns:

Pentru unii sex-ul este mai important decat dragostea. Pe langa asta oamenii sunt foarte curiosi si vor sa discute cat mai mult despre subiectul asta. Nu mi se pare ceva anormal.

| loveaholic explică:

Daca nu observamc a sunt mai multe, nu spuneamsunt contisenta ca e important sa fim documentati, dar stiu o persoana care a facut-o de la 14 ani. ceea ce vroiam de fapt sa spun prin intrebarea asta e ca oamenii nu isi mai dorecs dragoste, sa se uite dupa o fata draguta la caracter, ei cauta o fata buna la corp si le ignora pe toate celelalewinking. cu cateva exceptii :X

| unknownn a răspuns:

Probabil ca tu vezi ce vrei

| MissSmile a răspuns:

Pt ca in ziua de azi toata lumea se gandeste numai la SEX!
De aia...