| Kesi a întrebat:

Hey! Raspund frecvent la foarte multe intrebari, iar acestea nu apar pe site, si nici la rubrica,, Raspunsurile mele". Ce ar trebui sa fac?big grin

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă nu apăr nici după o perioadă de timp (câteva ore-zile), trimite un mesaj la Contact http://www.tpu.ro/contact şi roagă-i pe admini să te ajute!
Succes!

3 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Ele vor aparea pe site si la "Raspunsurile mele"trebuie doar sa astepti sa se actualizeze raspunsurile.
Pa, pa!

| Maariiaa a răspuns:

Bună.

Nici mie nu îmi apar răspunsurile imediat, însă apar.
Dacă la tine nu apar de niciun fel, completează tot ce trebuie la contact(acolo pe bara de sus) și o să se rezolve.

Numai bine!

| InGErAsHFaCutPraF21 a răspuns:

Pai probabil se poate sa nu fie permise ca el nu apar dupa ce sunt permise(si sa primesca permisiune dureaza max.24 de ore)uitate la regurile de postare si asigura-te ca ai asigurat toate condiitile si incerca iar,iar daca nu merge inseamna ca ai probleme cu windos,pc, ram, te sfatuiesc sa consulti un specialist daca nu merge cum ti-am zis si asa vei rezolva problma. fundita plzzzzz