| Y3aaHH a întrebat:

De ce faimosul Casanova era atat de irezistibil? Funda pentru cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Legenda spune ca daravela lui avea gust de ciocolata, si pe deasupra, nu avea calorii.

| NatureSelf a răspuns:

Dece era atat de irezistibil? pentru ca fiecare se naste cu ceva special, pe care trebuie sa o descopere singur. vrei sa stii care este al tau? Studiaza-ti capacitatile, sunt singur ca si tu ai una speciala, cel putin Una.

| mihaMGB a răspuns:

Avea sharm, stia sa faca femeile sa se simta respinse si totodata atrase de persoana lui, oferea placere si pe plan afectuos si sexualhappyavea de asemenea carismahappy de ce? doresti sa devi "the second cassanova?laughing

| FallenPoet a răspuns:

Avea un penis foarte lung si gros, si o "vrajeala" iesita din comun.