| CreațaMăăă a întrebat:

Cum v-ati simtit cand ati sarutat prima oara? Ce sentiment a fost acela? Si CAT DE SPECIAL ESTE FAIMOSUL "SARUT"? Dau funda +cerere de prietenie la cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| TeYo99 a răspuns:

Primul sarut mie mi s-a parut inceputul unei noi lumi diferite, mature si romantice. Dar conteaza si unde saintamplat fiind ca dac e intr-un loc frumos cu flori de exemplu ai o senzatie de romantism sau daca e intr-un loc mai infiorator ai sentimentul de pasiune dar mai rusinata.Conteaza mult si nu trebuie sa iti fie rusine!

| CreațaMăăă explică:

Pfff

| ஐRebyஐ a răspuns:

Cand te saruti simti ca esti in rai, in acel moment dar cand v-ati despartit buzele simti ca ai gresit si te simti rusinata, dar tu trebuie sa teci peste aceste momente!