| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog cum se cucereste o fata si cum sa faci sa pari irezistibil in fata ei?
Va rog mult sa fiti seriosi!
FUNDA celui mai bun raspuns! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

In esenta e valabil ceea ce ti-am spus mai sus, insa ar vrea putin romantism si din partea ta: o floare, o plimbare in parc intr-un loc mai special etc. In esenta nu forta nimic si ai sa vezi ca o sa fie bine. Nu o saruti pe buze daca simti ca ezita, sau sa te apuci sa o pipai ca poate fata e mai pudica si o sperii! Trebuie sa fi tu insuti! nu te gandi la o reteta! Bafta!

3 răspunsuri:
| greenmile00 a răspuns:

Concret, indiferent de varsta pe care o ai, este foarte important sa fii tu insuti in fata unei fete... si sa dai dovada de multa incredere de sine. Fetele adora baratii increzatori :)

Mult succes,
http://fete-singure.miradct.com/sfaturi

| ywar a răspuns:

Depinde de foarte multe - varsta, preocupari, interese.
La 14 ani cand e o varsta critica o fata este interesata de un baiat care are o maturitate cat de cat [ sa nu se mai joace cu masinutele ] sa fie politicos [ dar si aici e o poveste ] si nu in ultimul rand sa faca in asa fel incat sa fie in preajma ei mai mult timp. Daca spuneai mai multe despre varsta poate as fi fost mai clar! Bafta!

| Paradoxul6 a răspuns (pentru ywar):

Poate poti raspunde din nou. Fata pe care-o plac are 15 ani

| ywar a răspuns (pentru Paradoxul6):

In esenta e valabil ceea ce ti-am spus mai sus, insa ar vrea putin romantism si din partea ta: o floare, o plimbare in parc intr-un loc mai special etc. In esenta nu forta nimic si ai sa vezi ca o sa fie bine. Nu o saruti pe buze daca simti ca ezita, sau sa te apuci sa o pipai ca poate fata e mai pudica si o sperii! Trebuie sa fi tu insuti! nu te gandi la o reteta! Bafta!