| fdfddffddfdf a întrebat:

De ce femeile miros mai urât în zona intimă dacă nu se spală corespunzător, în comparație cu bărbații? Fetelor, voi de câte ori pe săptămână vă spălați în zona intimă?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu isi plac femeile treci la fundul barbatilor

| Freya1 a răspuns:

Fac dus in fiecare zi dar nu stiu euce de unde ai tras tu concluzia ca noi daca nu ne spalam mirosim mai urat ca voi.
Mirosim toti daca nu ne spalam dar sincer cred ca suntem cam tot acolo si femeile si barbatii.

| Hammurabi a răspuns:

Ai făcut un studiu pe subiect și te-ai apucat să miroși și să faci comparații?

| sofisis a răspuns:

Pe SAPTAMANA?
Cum adica pe saptamana? Zilnic se face toaleta in zona intima!
Si barbatii miros la fel de urat daca nu se spala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile au mai multe bacterii in zona intimã, si pot transmite mult mai multe infectii si boli.

| SKillerQSama a răspuns:

De cate ori fac baie

| Nicknamenone02 a răspuns:

Esti obişnuit cu mirosul tău, ai observat ca atunci cand mergi la un prieten acasă, simti un miros diferit fată de cel de la tine de acasă, aşa e şi cu zonele intime la fete si băieți

| Blackbird4 a răspuns:

In primul rand nu tine neaparat de spalat ci de alimentație. Gândește-te ca pe langa alimentatia care modifica ph ul din zona respectiva e si mirosul pe care il are fiecare...e ceva natural ca fiecare sa aiba un miros diferit, mai placut sau putin placut. Are legatura si cu igiena bineînțeles, dar de cele mai multe ori e vorba de flora interioara a fiecaruia, cat despre spalat presupun ca toata lumea se spala zilnic?! Chiar de 2 ori pe zi...