| xzzzxzxxzxz a întrebat:

Fetelor, vouă v-au mirosit vreodată picioarele, vă miros picioarele dacă nu le spălați? Ce zonă din corpul vostru miroase cel mai urât dacă nu vă spălați?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti sanatos la cap? Ce întrebări sunt acestea? Aceleasi zone miros si la ele ca si la tine, tu daca nu te speli nu mirosi? Astfel de intrebări jignitoare nu trebuie sa le pui pe TPU, intreaba ti acasă rudele sora ta verisoara mama, sa vezi ele ce zic ce zone ale lor put mai tare.

| Violleta2022 a răspuns:

Scarboase interbari!

| Hammurabi a răspuns:

Denisssssssss... alias chiftelutacrocanta alias ...etc.
Obsedatul de serviciu. laughing
Ai terminat cu întrebările de pedofil și ai trecut la alt capitol?
Hai că deja te recunoaștem după întrebările aberante născocite de mintea ta bolnavă.
Du-te la doctor că a început să-ți miroase creierul.
A descompunere.

| mentholinks a răspuns:

Interiorul intestinului gros.

| deeeaqq a răspuns:

Vrei să ne lingi picioarele de întrebi?

| Socke a răspuns:

Esti o

| Socke a răspuns:

Pai de ce nu te mirosi pe tine.nu te spala pentru o saptamana,apoi vezi ce pute.
la ce raspuns te astepta-i? sa zicem toate "oooooh vai ne pute pasarica" da si aia ar mirosi daca nu ne-am spala.
Oricum de principiu ar mirosi tot corpul, dar in special subratul, picioarele, părul, gura si pasarica.

| Livelord a răspuns:

N-ar trebui sa mai ai acces pe acest site.

Răspuns utilizator avertizat