| sexmydefice a întrebat:

De ce fetele cind sunt in timpul menstruatiei au mai mare pofta de sex?sad

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu. Din cauza/datorita (depinde cum vrei sa o iei) hormonilor. Care sunt putin dereglati in perioada aceea.

| Keith a răspuns:

Din punctul meu de vedere,e incomfortabila, neigienica si scarboasa treaba, nu stiu de ce unele fete nu au rabdare pana li se termina menstruatia ca sa intretina raporturi sexuale, parca ar fi nimfomane, nu am nimic personal cu cele carora le place sa o faca cand sunt pe stop dar din punctul meu de vedere e scarbos.P.S sunt fata.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru Keith):

Ea a intrebat de ce au impulsul asta nu ce crezi tu vizavi de asta

| Keith a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Am inteles ce a spus, dar eu am vrut sa imi expun punctul meu de vedere.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru Keith):

Pai si atunci de ce nu ii si raspunzi la intrebare? e mai de ajuor

| Keith a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Sincera sa fiu,am prietene de genul,le place sa faca sex cand sunt pe stop pentru ca se simt mai bine, aluneca mai usor si nu le doare, dar din punctul meu de vedere cum am si specificat de astfel e scarboasa chestia, asta dupa parerea mea, si acum am si raspuns la intrebare.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru Keith):

Frate crede-ma nu ne intereseaza parerile persoanale.ea intreba concret si raspunsul e ca atunci sunt pline de hormoni

| Keith a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Sincer nu vreau sa fac conversatie la aceasta intrebare fara suparare, raspund cum cred eu de cuviinta, i-am raspuns la intrebare si i-am spus si parerea mea pentru ca asa am vrut eu.

| Monica07 a răspuns:

Cand fetele sunt la menstruatia cantitatea de hormoni care produce excitarea este mai mare si de aceea fetele se simt mai "in calduri" sper ca te-am ajutat