| carollina a întrebat:

De ce fetele timide sunt considerate fraiere? eu sunt in cauza, sunt timida rusinoasa si sunt luata de fraiera, de ce?

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ee, fetele timide rusinoase, cuminti in general sunt luate de fraiere de catre fraieri.Deci problema nu e la tine, problema e la ei.Nu-i mai baga in seama pentru ca nu merita atentia ta.Stai linitita cei in cauza sunt doar niste copii ce mai au pana sa se maturizeze.Bafta!

| Damian a răspuns:

Nu esti fraiera doar ca timiditatea asta cam respinge viitori parteneri, de ex. vrei sa mergem la o plimbare in parc?
tu: nu ca am de facut... si de fapt stai in regret
cand o sa iti mai invingi timiditatea o sa reusesti garantat 1000/100
riscate si incearca si daca nu merge poti sa ma injuri

| Emma a răspuns:

Pt ca in ziua de azi trebuie sa ai mult tupeu ca sa nu fii luat de fraier si nici atunci nu`i suficient!
Nu lua in seama comentariile rautacioase, fii tu insuti si simte`te bine!
XOXO

| bOse a răspuns:

Esti luata de. asa cum zici tu pentru cercul de prieteni printre care te invarti nu stie sa aprecieze.

| aangelia a răspuns:

Buna intrebare... da, am observat si eu ca fetele timide sunt luate de fraiere... si am incercat sa fiu mai indrazneata in fata unui baiat si a mers bine, suntem impreuna de 3 luni si vorbesc incontinuulaughing) big grin
Incearca sa vorbesti despre orice iti vine in minte ca nu te mananca nimeni! :*

| ιηνιη¢ιвℓє a răspuns:

Nu neaparat. Depinde de baieti sau fete
De exemplu si eu eram timida... dar acum nu mai sunt pentru ca mi-am luat inima in dinti si am inceput sa vorbesc cu lumea si sa fac glume sa fiu in centrul atentiei
Sunt oameni mai timizi si mai retrasi care au ceva aparte si nu sunt considerati fraieri...in caz ca vrei sa te schimbi incearca sa treci peste asta si incearca sa glumesti sa vorbesti e mult mai bine asa

Probabil esti mai retrasa si mai cuminte de felul tau dar cum e in ziua de azi perioada adolescentei laughing) normal ca te cred fraiera...pentru ca ei considera ca la 14 - 15 ani au voie sa stea cu tigara in gura cu sticla de bere in fiecare zi si altele

| ιηνιη¢ιвℓє a răspuns:

@damian are dreptate.Asa eram si eu inainte pana acum
si ai sa regreti