| anonim_4396 a întrebat:

De ce filmele porno duc mereu la masturbare?

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

De ce după ce nu mănânc o zi întreagă atunci când văd mâncare îmi vine să mănânc şi masa?!
Pf... copii oh go on

| Farcas a răspuns:

Asta e un fel de...de ce cand cand mi-e somn imi vine sa dorm.
Tu ce crezi?

| Pupily92 a răspuns:

Nu te duce neaparat la masturbare. te incinta un pic dar nah.fiecare cu ce-l doare.

| gingasull a răspuns:

Nu te mai uita la filmele pentru adultiwinking, si atunci nu o sa te mai determine sa faci aceste,, activitati" foarte des sau des happy.

| Rose_2860 a răspuns:

Oare de ce?laughing

| matadoru a răspuns:

Se excita hormonii...asta zice profa de bio

| DexTer a răspuns:

Fiecare cu ce-l doare ...cum a spus Pupilly@
Pt ca te uiti la ele

| dexaaa a răspuns:

Este o chestie legata de psihic si de controlul tau din cate stiu eu... Probabil ca vazandu-i pe altii vrei si tu sau din pura curiozitate vrei sa simti aproape aceiasi placere pe care o simt actorii.sau cum vrei tu sa le spui celor care joaca in filme pornolaughing Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?