| fuckbbi a întrebat:

Filmele porno sunt o educatie?

Răspuns Câştigător
| wannabeyourlover a răspuns:

Intr-o mare masura da, deoarece, mai ales pentru tineri, este absolut normal si firesc sa se informeze despre sexualitate si sa stie astfel la ce sa se astepe... Chestia e sa nu abuzezi de astfel de site-uri deoarece iti poti face o imagine falsa despre iubire...

10 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Deloc. Contin lectii folositoare despre sexualitate dar nu poti lua in serios tot ce vezi intr-un film porno.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da, de la gradinita se pun pe videoproiector pentru o buna educatie

| OnuOnulică a răspuns:

Desigur,chiar ţi le recomand laughing

| neutrino a răspuns:

Aceste filme pot fi si surse de educatie sexuala, dar sigur ca pentru unii, reprezinta o amintire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, sunt unele genuri de care si bunica s-a speriat laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stii ce sa alegi din ele, da.

Răspuns utilizator avertizat
| lucifer12345678 a răspuns:

Pot fi utile pentru. moi pozitii.sau pentru preludiu daca nu sunteti excitati suficient.
dar daca te uiti la ele doar sa faci laba sunt bune dar freco rar ca cei mult strica
repet freaco rar daca vrei sa-ti mearga scula bine
daca o freci zi de zi ai sa fii varza in pat cu o femeie

| AndreiRadu00 a răspuns:

Da sunt educative ca sa stii cum sa ****

| fluturash65 a răspuns:

Nu,nu este o educatie...inveti pozitii noi atata tot.