| NevastuicAaA a întrebat:

De ce imprimanta mea nu mai vrea sa scoata poze? Text scoate! Doar poze nu. Si cartusul de color e plin.Nici poze negre nu vrea.Imprimanta e canon mp 250. Ce sa fac? Ajutor!

(scuze categoria da am nevoie repede)

3 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Incearca sa scoti cartusul si sa il pui din nou sau sa inchizi imprimanta si sa o repornesti.

| Onutzyk a răspuns:

Tocmai imprimanta de`aia mi-am luat eu azy cryingcrying(:-s...ciudat...sper sa nu mi s strice si mie

Incearca sa scoti cartusul si sa il pui din nou sau sa inchizi imprimanta si sa o repornesti.

Sau, daca e in garantie, du`te sa ti`o reparewinking

funditabatting eyelashes

| NevastuicAaA explică:

E in garantie! In Spania laughing