| YesViRginia a întrebat:

De ce in filme porno actorii da mana femeii la o parte, la sfarsit si termina cu propria lor mana?!

8 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Din mai multe motive cele mai frecvente tinand de modul in care un barbat termina daca isi manevreaza singur instrumentul - un mai bun control al directiei si un control al ejacularii in sine ceea ce poate insemna un jet mai puternic si mai vizibil. Multe femei au tendinta sa continue sa frece penisul partenerului desi acesta a inceput sa ejaculeze ceea ce creaza o stropire in prea multe directii si in plus de cele mai multe ori capul penisului devine extrem de sensibil ceea ce face ca trecerea mainii peste el sa fie chiar dureroasa sau sa faca barbatul sa tresara puternic.

Totul deci tine de o estetica a filmarii. In alte cazuri e vorba de dominarea pe care barbatul trebuie sa o aiba asupra femeii. Sau o combinatie intre cele doua.

| Danysan a răspuns:

Aici vb de regie si de cum a fost stabilita filmarea.Pe langa asta femeile nu prea stiu cand trebuie sa se opreasca si tind sa continue desii Parteneru poate e pe Punctu de a Ejacula. Unele actrite nu vor sa se trezeasca cu Sperma pe fata sau in gura si prefera sa lase Barbatii sa duca la final asta. Uneori char Barbatii prefera sa faca ei asta, pentru ca pana la urma fiecare isi stie cel mai Bine punctele cel mai sinsibile de pe Oragan care il pot duce la Ejaculare rapida. Femeia tinde sa exagereze cu capu Oraganului Copulator dar de fapt mai sunt si alte pucte pe acolo care trebuie atinse, dar pentru ca nu are asa ceva nu are de unde sa stie despre ce e vb sau cum sa faca treaba Perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prost trebuie sa te simti ca femeie ca el de a tata timp si-a tot frecat-o si nu ii mai vine la timp mai ales cand il vezi ca trebuie sa isi puna mana tot timpul acolo ca asa ii place lui, fiind obisnuit cu prostioarele. Si pana la urma nu esti devina tu ca femeie ca nu il poti excite ci el ca e un bou.laughing ma gandeam in viata reala cum e sa iti spuna ''Baby stai asa un pic sa mi-o frec putin...'', prea comica fazalaughing

| Madayna a răspuns:

Pentru a termina mai repede happy

| sensualus a răspuns:

Aha... deci ai prefera sa fie mana femeii
bv. fin spirit de observatie

| motan444 a răspuns:

rolling on the floor se terminaa mai repede singuri

| Kinezuul a răspuns:

Ca asa este rolul