| Rorro a întrebat:

De ce în timpul menstruaţiei este recomandat să mănânci ciocolată? o. o
La ce ajută? xd
Mulţumesc anticipat;*. Aştept răspunsuri =x.

Răspuns Câştigător
| MissL a răspuns:

N-am auzit sincer thinking poate o ajuta la ceva, ameliorarea durerilor menstruale probabil big grin

3 răspunsuri:
| Claudia a răspuns:

Ciocolata e un fel de " medicamentul placerii "laughing adica iti creste optimismul la fel ca mierea si alte produse foarte dulci :p. Uiti de durere tongue.

| Phaey a răspuns:

Ca e buna, d'oh!

Serios acum, ciocolata n-are nicio treaba cu mentruatia x.x

| Cosmin_5281 a răspuns:

Eu cred ca ajuta la ameliorarea durerilor si cred ca mai ajuta sa fii linistita. big grin