| Bogdan_Roxana_1993 a întrebat:

De ce iubesc si eu nu sunt iubitaaaa

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ca este doar o parere de a ta.

| Razvy112 a răspuns:

Pentru ca iubesti numai dobitociwinking

| neutrino a răspuns:

Findca te grabesti, iar iubirea nu este un troc!

| Pricked a răspuns:

Probabil eşti urâtă şi plictisitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubesti pentru ca asta simti si nu esti iubita pentru ca inca nu ai intalnit persoana care sa simta asta pentru tine.
Roxana, cum sa pui intrebarea asta la Casa si Gradina?

| Bøøgey a răspuns:

Fiindca ai un nume de baiat si unul de fata. Si pentru ca nu stii sa pui semnul intrebarii.

| Rebecca123 a răspuns:

Pentru ca asa este viata. Daca tu iubesti pe cineva, nu inseamna ca si acea persoana te poate iubi daca nu simte nimic pentru tine.Ce intrebare este asta? laughing Nu mai iubi pe cineva in care nu ai incredere ori nu il cunosti de ajuns si stii ca acea persoana nu te iubeste pentru ca nu are sens!

| Striker14 a răspuns:

Poate iubesti pe cine nu trebuie, poate cineva te iubeste, dar nu stii tu. Fii mereu optimista, nu te deprima din orice.Capul sus, toata lumea isi gaseste jumatatea big grin

| alexandrapuffy a răspuns:

De proasta