| anonim_4396 a întrebat:

De ce iubesc si nu sunt iubita?

Răspuns Câştigător
| MiKuTzZzA a răspuns:

Ca nusti sa alegi baiatul potrivit.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti sigura ca nu esti iubita?

| Jurnaldedecembrie a răspuns:

Pentru ca in viata trebuie sa luptam pentru a obtine ceea ce ne dorim.

| Ancuta59 a răspuns:

Eu nu cred ca nu esti iubita! Asta e parerea ta

| alinuta23 a răspuns:

Poate ca baiatul cu care esti nu stie pe cine are langa el...incearca sa ii arati o alta parte a ta decat pe cea de pana acum... daca tot asa merge si nu te iubeste... nu sti sai alegi... succes...

| Sofer a răspuns:

Nu e băiatul potrivit care sa te iubească.

| DarkBlood32 a răspuns:

Esti iubita de mama ta. kiss

| alehandro0785 a răspuns:

pentru ca nu oferi tot ce ai...

| theangelanca a răspuns:

Vezi tu viata este ca o esarfa:tu esti de o parte a esarfei, iar baiatul de care iti place trebuie sa tina cealalta parte a esarfei, dar daca el nu tine de esarfa inseamna ca, ori are pe cineva ori poate nu te place. Sfatul meu e sa incerci sa-l faci sa creada ca nu iti pasa asa de mult dar totusi sa-i urmaresti reactiile, incearca si asta.