| hinexe a întrebat:

De ce iubita mea si-ar face un cont fake de care stie doar ea si prietena ei cea mai buna? Oare ce pun la cale?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cont fake, pe ce platforma?
dar tu de unde stii asta?

| Mosotti a răspuns:

Pai daca stie doar prietena ei cea mai buna, tu de unde ai aflat ca si-ar face?
Si poate vrea sa-ti testeze fidelitatea, si f bine face, ca tu din gura poti zice orice, ea nu e sigura, ca de mintit putem minti oricare dintre noi.

| Crackman a răspuns:

Sunt 100 de posibilitati

| LordCristobal a răspuns:

Că sa te spioneze le tine, să știe ce mișcări faci le net.
Adică cui îi dai like-uri.
Să fii pe faza că parcă văd că își face alt cont fake că sa îți testeze fidelitatea.

| haileewatson a răspuns:

World domination

| Sorinelz1 a răspuns:

Mai copile... Bănui o vârstă de pana în 18 la tine.

Lasă prietenele și pune-te de învață să fii bărbat. Nu umbla după năluci.

| DepikaPadukone a răspuns:

Pai doar ia știe cu adevărat ce pune la cale nu ai cum sa afli doar dacă îți spune ia atuncia da afli adică ști ce o sa fie dacă îți spune ia

| dragosnaste a răspuns:

Te barfesc! pocaiestete si alege calea pura! (sau barbatii)?