| madie a întrebat:

De ce iubiti femeile?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Pentru ca sunt frumoase, senzuale, au o voce cristalina, au par moale, au piele fina, au unghii lungi. Pacat ca modul in care gandesc multe strica tot.

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misoginilor! mai baieti...ne iubiti pentru ca meritam, pentru ca suntem sexy, pentru ca stim exact de ce aveti nevoie si cand, pentru ca si noi va iubim pe voi.si astea sunt doar cateva dintre motive, le stiti voi pe restul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sarut mina cu respect! ai dreptate! da si noi cind trecem la atac va scoatem din impas!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corect! eu nu zic ca noi nu avem nevoie de voi! sunteti aerul nostru!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De toooooooottttttt...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr k ele au ce nu avem noi "baietiiiii"