| anonim_4396 a întrebat:

De ce iubiți femeile?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu le las sa isi caute prostii care sant buni de plata dupa divort cu pensia alimentara laughing

| Bacemi a răspuns:

Pentru ca sunt instrumentul cel mai bun de detectie a ipocriziei si inconstantei noastre. Datorita prezentei lor in viata noastra, invatam sa fim fericiti si demni.

| RAY a răspuns:

Pentru ca facem sex cu ele ce atata vrajeala, orice barbat potent sta cu una pentru sex ca ne mintim intre noi sta in ipocrizia care ne defineste atat, sunt curios fara atractie sexuala daca am mai fi asa disperati de sex, conteaza si carcaterul desigur, in ziua de azi nu ai ce iubi ca ipocrizia defineste fetele din ziua de azi

| Wøodenpints a răspuns:

Pentru că țâțe

| Dariusuu a răspuns:

Pentru ca sunt simpatice si rele.

Tot aud ipocrizia asta cum ca.O femeie trebuie iubita nu inteleasa.Pai cum sa iubesti o femeie daca nu o intelegi?

Eu tot sunt de parere ca daca stii sa citesti o femeie asa cum e ea atunci o lasi sa te surpinda in fiecare zi.

Deci o femeie care zambeste mult e iubita bine

Răspuns utilizator avertizat
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Deoarece femeia are mult mai mult de oferit decat niste picioare frumoase, un fund superb sau un zambet care-ti radiaza calea.trebuie sa intelegi femeia prin felul ei de a fi.este ca o stea, care radiaza inauntru si cand isi gaseste barbatul potrivit care sa o faca sa se elibereze de tot, o sa ai multe de castigat. Altii iubesc femeia de langa ei deoarece le face de mancare pe cand vin de la munca, altii ca le ofera sex bun, eu iubesc femeia ca am de invatat de la fiecare cate ceva.Fiecare femeie este unica, cum sunt si barbatii.

| HashtagTPU a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Ai început execrabil descrierea. laughing
De parca doar femeile frumoase fizic definesc feminitatea. Ce, femeile mai putin frumoase nu sunt femei. Bine...in afara de GreyN nu stiu cine mai crede o asemenea erezie. rolling on the floor

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru HashtagTPU):

As vrea totusi sa te vad cu niste picioare epilate si ruj pe buze. Bafta!

| OmniSpirit a răspuns:

Pentru ca au nevoie ca nimeni altcineva de iubire.

| OmniSpirit a răspuns:

Si pentru ca sunt cele mai puternice si rabdatoare

| Trenuletz a răspuns:

Pentru ca se enerveaza oricand si te contrazic oricat au ele chef.