| ellebrandusa a întrebat:

De ce iubiti femeile?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca femeia este darul creat de natura pentru implinirea deplina a dorintelor barbatesti. happy

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

"Bărbatul este artist, femeia este Arta însăşi: bărbatul este sculptor, femeia este Sculptura; bărbatul este pictor, femeia este Pictura; bărbatul este istoric, femeia este Istoria; bărbatul este compozitor, femeia este Muzica; bărbatul este coregraf, femeia este Dansul; bărbatul este dramaturg, femeia este Comedia, Drama şi Tragedia; bărbatul este poet, femeia este însăşi Poezia."

| AirănMeidăn a răspuns:

toate femeile in fusta!

| AlexuScumpii a răspuns:

Pentru că au sâni rotunzi, cu gurguie care se ridică prin bluză când le e frig, pentru că au fundul mare şi grăsuţ, pentru că au feţe cu trăsături dulci ca ale copiilor, pentru că au buze pline, dinţi decenţi şi limbi de care nu ţi-e silă. si multe altele :-D