| anonim_4396 a întrebat:

De ce la categoria asta sunt cele mai multe raspunsuri si cele mai multe date de femei?

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Pentru ca sex fac toti, laughing nu trebuie sa te pricepi, stii asta din fabrica laughing

10 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Femeile știu mult mai multe decât bărbații.

| dullcat a răspuns:

Raspunde cine are habar sa raspunda.

| Hyperion7 a răspuns:

Pentru că bărbații gândesc cu celălalt cap și dau răspunsuri eronatebatting eyelashes

| nyoentox2002 a răspuns:

Dragoste și sex că sunt disperate?

| OSLOMELBOURNE a răspuns (pentru nyoentox2002):

Greșit răspunsul, nota 2!

| nyoentox2002 a răspuns (pentru OSLOMELBOURNE):

Ce nota 2, nota 100 că zic adevărul pur?

| anonim_4396 explică (pentru nyoentox2002):

Barbatii dau bani grei sa vada femei pe videochat si prostituate.
Ba chiar au fost in stare sa dea bani si pe apa de baie a femeilor

Toata industria pornografica isi face banii pe spatele masculilor, dar dupa veniti si ziceti ca femeile sunt alea disperate

| nyoentox2002 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi se pare o prostie să plătești onlyfans când sunt atâtea filme porno, și să plătești la videochat, mai degrabă te duci la prostituate și ai rezolvat treaba

| anonim_4396 explică (pentru nyoentox2002):

Comentariul tau nu face nimic altceva decar să imi intareasca mai departe ideea despre care dintre genuri e mai disperat.
Si dupa veniti si faceti femeile disperate

| FindMyName a răspuns:

Ca femeile se interesează mai mult, normal ca vor sa știe ce se întâmplă cu ele după o partidă.