| Mkeynes a întrebat:

De ce la iubita mea ii venea sa rada
Cand ma jucam cu clitorisul ei
Se gadila sau nu putea sa reziste la excitare?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine stie ea, de ce nu o intrebi ca este corpul ei si nimeni in afara de ea nu stie, nici macar tu nu o cunosti asa bine ca sa stii ce îi place si ce nu, fiecare fată este unică si diferită, si daca ai avut mai multe relatii ai observat ca fetele nu seamana deloc una cu cealaltă ce îi place uneia in pat sa i faci pe cealaltă o gîdilă, o doare îi creaza discomfort. Deci sfatul meu este sa vorbesti cu ea sa o intrebi de ce o gîdilă cand te joci in clitorisul ei, dar cu ce te joci? Cu degetele sau cu ce o gîdili. In talpă nu se gîdilă? Ai incercat? Sau la subrat.laughing

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Si una si alta, sau altfel spus ambele variante pot fi valabile, ori separat sau impreuna, combinate. big grin

| Mkeynes explică (pentru corbulalbrosu):

Dar dc? Nu ar trebui sa se excite?

| RAY a răspuns (pentru Mkeynes):

Pentru ca si cand razi simti placere, desi e o legatura, poate i se parea amuzant

| Emilian65 a răspuns:

Sunt valabile ambele variante.

| Andrei258 a răspuns:

Se gadilă