| anonim_4396 a întrebat:

De ce le place baietilor sa puna mana pe fund xD? Baieti ce simtit atunci cand faceti asta?

11 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Nici eu nu imi dau seama mereu cand ma saruta stiu unde isi indreapta mainile...si nu numa-i cand ma sarutastraight face

De ce ii place sa-mi faca astathinking

| ecristinamc a răspuns:

Chestia asta e fenomenalalaughing
Pana acum nu a cexistat baiat cu care am fost sa nu faca asta...Si chiar cu cine nu am fost. daca ma asez pe catedra si se vede ceva la spate e si mai si.Parca zici ca-s obsedati.
Oricum baietilor... Spor la raspunslaughing

| Agentulx a răspuns:

E mai excitant si eu am facut-o si sincer nu m-i s-a parut mare chestia dar oricum. Problema e ca daca fata spune ceva sau iti da peste mana rezulta ca nu te vrea langa ea. Deci, fetelor daca va place baiatul nu aveti de ales big grin Bafta!

| chucky_7511 a răspuns:

Buna
deci direct. daca nu pot face sex cu voi at macar sa se laude ca v-au atins fundul laughing
si da simtim "fluturashi in stomac" rolling on the floor

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Buna, buna intrebarelaughing
sa vedem

| DenisaBiluta a răspuns:

Obsedati ce naiba big grinbig grinbig grin

| ZippyCata a răspuns:

Pai cand fac asta eu sincer ...mai mult doresc intr-un fel sau altul sa o "tachinez" sincer nu mai simt nimic special decat buci...

| SerbanElyan a răspuns:

E fin [doua puncte, paranteza, paranteza].

| alex117 a răspuns:

Depinde.simtim o placere. cel putin la sanilaughing). dar eu la colega mea o fac fiindca in acelasi timp o si iau in brate(o iubesc) si o simt aproape:X

| Matteiiuss a răspuns:

Ai pus o intrebare de nota 10++++

| sara5555 a răspuns:

Eu cred ca fac asta doar ca sa se simta interesanti!laughing Cum s-ar simti ei sa le punem si noi mana pe fund? Bineinteles le-ar placea laughingIn fine sa nu-i mai lasam sa ne faca asta sunt niste hoti.