| andrada a întrebat:

Intrebare pentru baieti: va place ca iubita sa va puna mana pe fund?

Răspuns Câştigător
| Johnd94 a răspuns:

In timpul unui sarut nu vad ce e rau, dar acuma si la imbratisari deja e exagerat!tongue

6 răspunsuri:
| YqLmX a răspuns:

Ne, doar băieţii sunt născuţi pentru asemenea gesturi ostentative.

| RAY a răspuns:

Cand sunt constipat nu strica o clisma

| ywar a răspuns:

Cred ca baietii fac asta, nu fetele! Vad pe strada din ce in ce mai multi adolescenti ca nu-si pot tine mainile acasa [in special ei, domnisorii] plimbandu-se cu mana pe fundul ei sau mai rau simuland ca o scarpina la cosul vulcanului pe la spate. E oribil! Asa ca... merge si mana fetei pe fundul baiatului.

| Demonull a răspuns:

Peste tot!

| Constantin112 a răspuns:

Pai eu unul ce sa zic... daca ei ii place sa puna laughing).

| Denisveste77 a răspuns:

Nu noi ii punem lana