| anonim_4396 a întrebat:

de ce le place baietilor sa le puna la fete mana pe sani si pe sani (si in zona aia mai intima)de ce le place sa puna mana astept raspunsuri dau fundita :*:*:X:Xce simte cand pune mana pe fund si pe sani

23 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Se simte si el mai bine si poate poate-i creste si Baietu de jos mare... mai vrea sa te simti si tu bine ca oricum iti place... daca ai 15 ani eu zic sa impui niste LIMITE caci nu e bine sa-i lasi sa faca acest lucru, asta daca vrei sa te faci respectata!

| doarEu001 a răspuns:

Cand o sa mai cresti o sa iti placa si tie sa simti ceva tare in manalaughing)))

| Thunderstruck a răspuns:

rolling on the floor)))))) Ce amuzanta esti sireno.Cat despre intrebare o sa aflii cand o sa mai crestirolling on the floor.

| Raluucaa1229 a răspuns:

Wow rolling eyes de la o intrebare s-a ajuns la toate felurile de injuraturi. urat rolling eyes sincer o fata daca injura in stilul care l-ai facut tu deja e :-J. Documenteaza-te.o fata care se respecta...nicioadata nu va injura atat de urat!happy Good luck!

| CraciunMarius2012 a răspuns:

Sa Iti raspund clar si la obiect in momentul in care un baiat pune mana pe sani si pe locuri intime simte ca are un gogu laughing

| Alejandra4785 a răspuns:

pentru doarEU_6004 sate *** in gura big grinbig grin

| doarEu001 a răspuns (pentru Alejandra4785):

Tu ai o problema sau ceva?raised eyebrowsvad ca dai numai raspunsuri idioate. fetita, mica sirena sau cine te crezi tu, se vede ca ai un nivel de cultura incredibil de mic.te crezi mare tupeista dar de abia ai invatat sa iti stergi mucii singura.in locul tau as tacea din gura, ca vad ca scoti numai balarii din tine.esti mandra de tine ca stii toate injuraturile pamantului, dar esti doar o tipa mediocra, de vreo 13-14 ani care se da rotunda ca a invatat si ea ce e aia o puta.oh go on.asa ca tine-ti pliscul ca daca e pe d-astea crede-ma ca nu cred ca stii ce aia sa fii injuratawinking ok?

| Alejandra4785 a răspuns:

Pentru gingerimme esti un bou laughingrolling on the floor))))))))-rolling on the floor)) sa te F*t si pe tine in gura sugi ****laughing)laughing

| Alejandra4785 a răspuns:

Pentru gingerimme iti place acum eu te-am lasat mascalaughinglaughing

| Alejandra4785 a răspuns:

Pentru:doarEU_6004 scuze ca ti-am zis acele injuraturi dar tu ai inceput si mai enervat la culme sper sa imi accepti scuzele sadsad eu nu sunt asa de obicei numai cand ma enerveaza cineva, scuze pentru injuraturi sper sa ma ierti sadsadcrying(

| Alejandra4785 a răspuns:

Pentru
gingerimme esti un dobitoc

| Alejandra4785 a răspuns:

Cum sa devin o sirena adevarata?laughing))laughing))laughing)laughingchiar sunt o sirena

| Alejandra4785 a răspuns:

Pentru:gingerimmepe (iarta-ma te rog sper sa faci si tu la fel sa imi ceri scuze ) mine ma doare cand va spun aceste injuraturi si cand voi ma jigniti daca voi nu m-ati jignii nici eu nu vas mai injura va cer iertare tuturor eu nu sunt asa de vulgara VA cerSCUZE SPER CA SA MA ERTATI SI SPER CA SI VOI SA FACETI LA FEL!:! va multumesc pentru intelegere EU nu sunt genul de persoana ca sa injur si injuraturile acelea le-am luat dupa net straight facestraight face daca vreti va si arat iertati-ma va rog eu cryingcryingcrying

| doarEu001 a răspuns (pentru Alejandra4785):

Esti cu capu'straight face

scuze ca ti-o zic...dar ai asa o atitudine...mi se pare ca esti cam foarte teatrala.dar ma rog, iti accept scuzele acum ce sa fac.sa stau sa ma injur cu tineoh go on.nu ma cobor la nivelul asta.mda.rolling eyes

| doarEu001 a răspuns (pentru Alejandra4785):

Faza cu scuzele...ma cam lasa rece un pic. dupa ce ai facut pe toata lumea cu ou si cu otet.si crede-ma ca @gingerimme a fost destul de amabil cu tine si destul de inteligent incat sa nu stea sa se adreseze tie asa cum ai facut-o tu.aici e doar un site, dar daca esti asa si in viata de zi cu zi crede-ma ca in locul tau mi-as tine gura.ca nu sti ce fel de persoane intalnesti si cum scoti porumbelul din gura sa te trezesti cu fata la spate.nu te cunosc, nu ma cunosti asa ca macar sa pastram un pic de respect, ca doar esti fata, nu te mai purta ca o curva pe care nu dai doi leiwinking

| Alejandra4785 a răspuns:

In realitate nu sunt asa in realitate nu vorbesc prosti deloc cryingcrying

| love9dubstep a răspuns:

Pentru inceput... Cati ani ai? Sa stiu cum sa formulez! laughing

| R3DAOT a răspuns:

Are 15 in 21 iulie big grin

Data nasterii: 21 Iul 1997

| OliviaLove a răspuns:

O sa-ti placa si tie sa-ti faca asa iubitul tau cand o sa fii marewinking. Si raspunsul : PLACERE laughing. Ca sunt fini si catifelati si buni la atingere si buni de jucat cu ei rolling on the floor [ cam asa ii vad baietii ] iar fundul cam la fel. si + ca e partea noastra feminina.

| LostInTheDarkness a răspuns:

Mai cresti un pic si dupa ai sa afli singura happy

| codrin47 a răspuns:

Pai cred ca este ceva cu ceea ce simti, cand pui mana pe un fund simti o placere care vine dinauntru si este provocata de simtul tactil.

| gingerimme a răspuns:

Simplu.pentru ca ne place thinking wtf ce intrebarerolling on the floorsi doarEU_6004 reformuleaza te rog ''sa simti ceva tare in gura'' in gura frate in gurarolling on the floor

| gingerimme a răspuns:

Wtfrolling on the floorce penalrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floornu mai stiai ce injuraturi sa mai bagi pisi si te'ai dat batuta?rolling on the floor