| Mstely a întrebat:

De ce ma excit cand ma sarut o fata

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Daca esti baiat e normal daca esti fata asta este suntem intr-o tara in care nu este interzis acest lucru omu face ce vrea el
in limita legii big grin Vorba aia idei am multe dar nu ma lasa LEGEA big grin rolling on the floor

La urma urmei e normal asta este raspunsul organismului in fata stimulilor si a feromonilor

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doarece respectivei ai face limba ca sparnelul

| MauiStatue a răspuns:

Fiindca iti plac fetele. happy

| naitreaba a răspuns:

Esti normal... daca nu te-ai excita n-ai fi normal. Fi mandru.

| serenaS a răspuns:

Buna,
Indiferent de sex-ul tau e absolut normal sa te exciti.Fiecare barbat are o parte feminina si fiecare femeie are una masculina, dar o femeie in mod normal ar treui sa fie influentata de partea feminina iar barbatul viceversa, doar ca nu e o regula care se aplica la toata lumea. Unii pot fi la fel de excitati indiferent pe cine saruta.

| Mstely explică:

Multumesc foarte mul :X

| Scumpyy23 a răspuns:

Asa este normal happy