| Mihaelaa98 a întrebat:

Cum sa il excit doar prin sarut si atingeri? Cum imi dau seama cand il excit?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nimic mai simplu.Il saruti si il mangai. Din cand in cand asa ca "din greseala" ii mai pui si palma peste zona in care vei observa ca misca ceva.Atunci cand se va ridica precipitat si va fugi intr-un loc mai retras poti fi sigura ca ti-ai indeplinit misiunea/dorinta si te poti considera "buna buna".

| neutrino a răspuns:

Daca esti "buna" se excita el singur!

| Goete a răspuns:

Intrebarea ta contine deja raspunsul... prin sarut si prin atingeri. Daca ar intreba un barbat cumnisi da seama daca a excitat o femeie ar fi altfel... dar cum iti dai seama daca ai excitat un barbat... cred ca e destul sa stai lipita de el in timp ce va sarutati si simti cand este excitat happy

| Xpressurself a răspuns:

Ii vezi reactiile.

| Şaptepăcate a răspuns:

Iti dai seama cand insista si se aventureaza cu mainile mai mult ca de obicei. Te apropii cu trupul de el si el isi trage mijlocul putin inapoi, because of the big boner laughing

| Sergiu72 a răspuns:

Sa-i musti sfarcurile, sa-i lingi *******, sa-i sugi penisul. Cand el e excitat, are penisul erect si isi manifesta dorinta imperioasa de a te... penetra patimas si salbatic, adanc si brutal, ca un armasar salbatic cu sangele clocotind de dorinta nestavilita.