| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand ma sarut cu o fata... ma excit puternic si sunt pe punctul de a ejacula? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

E normal, cu timpul te obisnuiesti cu senzatia si nu te mai exciti la fel de puternic.Nu ai niciun motiv de ingrijorare.

6 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Te exciti usor... incearca sa te abtii putin.

Răspuns utilizator avertizat
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Gabi vezi ca unii s-ar putea excita si mai tare la ce zicibig grin Nu vezi cate babe sunt violate in ziua de azi happy

| Roll a răspuns:

Facial cumshot?

| XDoctor a răspuns:

E nebun. ma gandesc sa ii dau funda lui laughing am mai citit comment-uri
de-ale lui!tongue

| Iepurila a răspuns:

Bai gabi esti nebun.laughingrolling on the floor