| Anonim69 a întrebat:

De ce ma indragostesc mereu de cine nu trebuie?

Răspuns Câştigător
| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Nu esti singura...Parca ar fi soarta, serios.
Si cand ma indragostesc de cineva potrivit, dau cu piciorul. Nu avem noroc
Sper sa fie adevarata zicala "Toate la timpul lor"

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Pentru ca nu te maturizezi din experientele anterioare!
Nu te mai lasa prada usoara sentimentelor de iubire!
Pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Pentru ca ni se mai intampla. Cred ca tuturor ni s-a intamplat, cel putin o data sa ne indragostim de cine nu trebuie.

NOname
| NOname a răspuns:

Ne cunoastem de undeva?hee hee

| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna.Asa se intampla tuturor chiar si mie.Doar sti ca se spune ca opusele se atrag. fundita?

| Anonim69 explică:

Offff, bine ca macar exista si alte persoane in situatia mea, nu ca este bine, doamne fer` dar voi chiar intelegeti!@NOname: poate dintr-o viata anterioara. @LoveUbutUdontCare : Surioara meaaa>big grin

| Anonim69 explică:

@Gabi : esti atat de frustrat/a incat n-ai ce cauta pe planeta asta. LA telenovele te uiti tu cu mamica ta, ca vad ca le stiihappy hai adios!

Răspuns utilizator avertizat
| Angel_4421 a răspuns:

De ce? Asta ma intrebam si eusadPentru ca asa e viata si nu totul e cum vrem, nu totul e corect.De cele mai multe ori se intampla asa, iubim persoanele care ne ignora si ignoram persoanele care ne iubesc...asa e viata! La toti ni se intamplasad

| MoRtY a răspuns:

Pentru ca asa e firea omeneasca, toti cred ca s-au indragostit de cine nu trebuie, cel mai greu e sa fi respins de aceea persoanasad. nu te uita in urma, mergi cu capul sus.Trebuie sa invatam din greseli nu? crede-ma. suferim mult pana sa gasim persoana potrivita(deci urasc chestia asta), gandeste-te ca vei gasi pe cineva mult mai bun.si peste cateva luni. poate iti va trecestraight face. In aceste cazuri trebuie sa ai o prietena buna care sa te consoleze.Eu zic ca oameni mereu au 2 fete, trebuie sa ii cunosti bine inainte.cred ca din aceste motive te indragostesti de cine nu trebuiesad pa-pa>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa para nepotism dar oh go on
Gabi: F.u.c.ca eu. u bit.ch!

| andreea_9802 a răspuns:

Si eu am problema asta...soarta