| Daniellllll1 a întrebat:

De ce mereu ma indragostesc de persoana gresita?crying

27 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Shit happens. Ce sa zic, man sad. Poate inca nu stii ce e mai bine pentru tine. Fa si tu o analiza si vezi in ce situatii e bine sa cugeti un pic si sa nu te ambalezi prea tare. Sa lasi lucrurile sa curga pana sa accelerezi. Sa comunici cu persoana cealalta, sa vezi ce vrea de fapt, daca vrea la fel ca tine. Cu totii vrem sa iubim si sa fim iubiti dar uneori pur si simplu nu facem click. Sau nu e momentul potrivit. Si ne mai e si teama de a fi raniti. Si din teama asta uneori ne punem platose cu tepi si ii ranim pe cei care vor doar sa ne imbratiseze, sa fie acolo, sa le pese...

| FemeiaPisică a răspuns:

O să îți treacă această stare. Alții ajung să iubească persoanele care până la urmă îi trădează și își bat joc de sentimentele lor.

| RAY a răspuns:

Ce varsta ai?

| Daniellllll1 explică (pentru RAY):

| RAY a răspuns (pentru Daniellllll1):

Man esti tanar, nu te plange deja, eu am 26 si am dat de multe curve dar asta e viata merge inainte

| J0B0MAT a răspuns:

De cine te-ai mai indragostit acuma? Pe cine trebuie sa bat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu.

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

Apropo.tu esti mai bine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Așa și așa. dar tu de cine te-ai mai îndrăgostit?

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

De o colega crying dar de aproximativ 3 saptamani

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniellllll1):

și de ce zici că e persoana nepotrivită?

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca..probabil nu am sanse

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Măcar ai încercat?

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

Nope

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Păi atunci nu te mai plânge, și încă nu-i cazul să zici că e persoana nepotrivită. doar încearcă.

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

Eu de fiecare data ma dau batut dinainte sa incerc, spun de fiecare data ca nu sunt suficient de bun sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca aveai 15 ani, e la moda sa te "indragostesti " de prima fata care iti iese in fata

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

Daca asa zici tu...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Asa se intampla la multi, nu e doar ca "zic eu".

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

"La multi", poate eu fac parte din minoritatea aia, care nu se "indragostesc" de orice fata vazuta pe strada.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Atunci tu inca nu ai habar sa faci diferenta intre dragoste si sa te simti atras de cineva.

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

...N-are rost sa intru in amanunte, doar atat spun, asta e a doua fata, pentru care simt chestia asta.Cred ca stiu mai bine decat tine, cand sunt doar atras, si cand e altceva.Nu stiu de unde ai tras concluzia aia, tu ai inteles complet gresit ce-am scris eu, dar, nu mai are rost sa comentez.N-ai de unde sa stii cu adevarat ce simte o persoana.Nu cred ca mai are rost sa mai dau vreun comment/replay

| Sportfreak a răspuns:

Pentru ca esti prost rolling on the floor)))

| Daniellllll1 explică (pentru Sportfreak):

Vorbeste ala "inteligent"

| vasivasy a răspuns:

Frate lasa ca o sa iti treaca....pai eu am patit.o si mai rau in timp ce statea cu mine statea si cu altul ))).dar am aflat la scurt timp si am pus capat relatiei mai degraba ea a fost cam complicat in fine...a fost dureros atunci dar a trecut o sa vezi ca o sa iti treaca...nu mai pune la suflet ce nu merita dar mai ales nu pune la suflet iubiri adolescentine vei fi indragostit cu adevarat si vei iubi atunci cand vei intemeia o familie cu femeia de langa tine si vei face orice pentru ea pana atunci mult noroc si sper sa iti gasesti iubirea adevarata care sa te iubeasca si sa o iubesti.

| Anonima000000000 a răspuns:

Si eu am aceeas problema crying