| anonim_4396 a întrebat:

De ce ma simt bine dupa ce ejaculez?

13 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Pentru ca ai avut orgasm, si orgasm = placere.

| denylov3 a răspuns:

E normal sa te simti bine dupa ce ejaculezi!

| Emilian65 a răspuns:

Te simti bine dupa ce faci laba? Sau dupa un act sexual reusit?

| CannbalCorpse a răspuns:

De ce-mi pare rau dupa ce citesc intrebarile astea.

| Keith a răspuns:

Pentru ca asa e normal, ai ajuns la orgasm(te-ai excitat) si e normal sa te simti bine.

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Pentru ca te descarci! Dupa munca obtii un premiu! smug

| mel24 a răspuns:

Pai si ai vrea sa te simti vinovat?
laughing

| Valutzzzu a răspuns:

Pentru ca asa e normal. ai vrea sa te simti rau?

| george232323 a răspuns:

Pt te-ai descarcat si ai dat tot afara.

| Georgian_Alex_1995_LQXO a răspuns:

Inseamna ca parteneru nu a dat tot ce pute sa te faca se te simti bine laughing

| RobGronkowski a răspuns:

Prin intrebarea ta se ajunge la intrebarea adresata tiebig grine ce ejaculezi?

| OvidiuCR7 a răspuns:

Degeaba...laughing))

| CodyUchiha a răspuns:

Deoarece cand faci sex scopul normal este de ati face urmasi si Dumnezeu a facut in asa fel corpul nostru incat dupa ce ejaculezi sa ai o senzatie de placere pentru. ca ai facut o treaba buna si pentru. ca ajuti la continuitatea rasei umane. Sper ca te-am ajutat