| XatomisX a întrebat:

Daca fac sex si tot aman ejaculare si ma tin mai mult dupa ce ejaculez simt o durere mai sus asa de penis apasatoare de ce? cand ejaculez din prima normal nu ma doare

2 răspunsuri:
| adriang95 a răspuns:

Este de la prostata. Tu cand amani ejacularea practic fortezi prostata sa se contracte si e ~ acelasi lucru ca febra musculara. Din cate am inteles se poate lasa pe urmari pe termen lung, dar nu m-am interesat niciodata de subiectul asta.

| DeatHPupp3t a răspuns:

Pentru ca...se aduna lichid in oua si normal ca la un moment dat te doare. este..nu stiu exact cum sa explic procedeul in termeni biologici dar asa este.