| UliseOdiseu a întrebat:

De ce ma simt naspa dupa ce ma masturbez?

19 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Si de ce o mai faci? laughing
incearca si tu cu o fata

| Dumnezău a răspuns:

Te mustra constiinta, vericule!

| IMC90 a răspuns:

rolling on the floor

| EmaS a răspuns:

Ca sa te lasi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai masturba! x_x doamne fereste... De ce toti se masturbeazastraight face? Numai aveti ce face acasa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce te bagi in seamahappy?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

raised eyebrows Prostie?oh go on nu imi pun mintea cu tine sa ma cert aici!happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai linistita, nu ai tu ce sa iti pui cu mine. Auzi la ea, cica de ce se masturbeaza lumea. E un mod de a obtine placere si de a-ti cunoaste corpul. E foarte ok atata timp cat nu faci abuz (de trei ori pe saptamana e ok, ideea e sa nu te simti dependent). Bineinteles, crestinii au inventat mituri gen "masturbarea innebuneste, orbeste" etc. Si tu le crezi. Si de-aia zic ca nu prea ai minte.

| strengaritzza a răspuns:

Esti sadic? LOL. Ce intrebare aiurea happy.
Daca nu te simti bine, de ce o mai faci? laughing). Ce oameni, Doamne. Cei care se masturbeaza, duc lipsa. happy S-au au o dereglare.winking

| 2k a răspuns (pentru strengaritzza):

O fi emo baiatul rolling on the floor data viitoare sa incerce si cu o lama sau un brici poate o sa fie mai fericit laughing

| strengaritzza a răspuns (pentru 2k):

Da... SADIC laughing

Răspuns utilizator avertizat
| chazz a răspuns:

Deoarece tensiunea sexuala s-a eliberathappy. numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| Loreddana a răspuns:

Pentru ca te simti vinovat.Asta daca te simti naspa psihic, nu fizic. Societatea spune ca masturbarea e un lucru rusinos, iar subconstientul tau iti da acea senzatie de vinovatie si jena fata de ceea ce ai facut. Iti dau un sfat. Nu te mai simti aiurea, ca nu e nimic rau in asta. Toata lumea o face, putini recunosc insa. Nu e nimic rau, din contra, te ajuta sa iti cunosti corpul mai bine.
Sper ca te-am ajutat.
Spor la treaba! laughing

| qazwsxedcrfv a răspuns:

Sa vezi cum o sa fie cand te simti naspa dupa ce faci sex...

| Ping_Ningea_1979 a răspuns:

Nu o faci cum trebuie mai cauta si tu despre masturbare si tantra sexuala. incearca...vb dupa...

| blackdrug a răspuns:

Poate ai gresit locul..si nu ma refer la locul de desfasurare al actiunii!winking