| bombonik19dulcik a întrebat:

De ce ma ustura atunci cand urinez si de ce urinez des?

Răspuns Câştigător
| dydyyyy a răspuns:

Buna!
ori e o infectie urinara ori esti racita joshappy
puneti o sticla cu apa calda pe burta, fa o baia la picioare fierbinte, stai cat mai mult cu burta acoperita si evita frigul.o sa vezi ca te vei simtii mult mai bine. daca nici asa nu mege fugi la medic:*funda?big grin

8 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Este posibil sa ai o infectie urinara sau sa fi luat o boala cu transmitere sexuala, multe debuteaza astfel.Du-te la un control nu amana!

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Infectie urinara

| duchamp a răspuns:

Te doare si spatele? probabil ca ai facut o infectie urinara.trebuie sa mergi la un ecograf sa iti spuna daca ai nisip la rinichi! nu e chiar asa de rau cum suna, am avut si eu cand am fost mai micuta:*:*

| ArcAnna a răspuns:

Ai racit

| MikyyLOL a răspuns:

Ai probleme cu vaginul poate ai un chist adica un fel de cheag de sange mergi la doctor...

| deadea01 a răspuns:

Pentru ca ai o infectie urinara ar trebui sa mergi la medic si eu am avut iar microbul ecoli este periculoswinking ai grija de tine!

| Andrei32133 a răspuns:

Ai racit la penis du-te la doctor si nu mai umbla descult

| MissBeer a răspuns:

Probabil ai o infectie urinara, du-te la medic si ia-ti tratamentul.