| MirceaBade31 a întrebat:

De ce ma ustura penisul când urinez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medicul de familie care-ti va da trimitere la specialist! Poate fi infectie, poate fi piatra la rinichi dar si alte cauze. Consultatiile nu se fac pe net iar raspunsurile date pe aici dovedesc faptul ca unii nu au limita in prostie. Nu poti sa dai un sfat medical cand tu esti nea Gheorghe din fundul curtii si mai ales cand este vorba de ceva periculos pentru sanatatea cuiva.

| Violleta2022 a răspuns:

De la prea multa mas-tur-bare, este iritat.
Spala-te foarte-foarte bine cu apa calda si sapun, atat pe afara cat si prin faldurile penisului si nu te mai masturba 10 zile, ca sa-i dai timpsa se refaca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil o infecție urinară.
Consultă un urolog, nu e de joacă.

| badriel a răspuns:

Poate ti-au intrat pietre in gaura de acolo))))

| SoHappy a răspuns:

Eu cred ca esti troll

| ReginaTPU a răspuns:

Mai spala-te :/