| Corinush2013 a întrebat:

De ce majoritatea baietilor le plac fetele cu ochi albastri? ( pe citi baieti i-am intrebat majoritatea prefera anume fetele cu ochi albastri) sunteti de acord cu aceasta?

32 răspunsuri:
| Filip_Giovanni-Adrian_1992 a răspuns:

Eu sunt brunet cu ochi albastri dar nu ochi ma atrage in mod special si personalitatea e mai importanta pentru mine.
Sincer imi plac brunetele cu ochi caprui sau negribig grin

| NicolasGabriel a răspuns:

Multi baieti prefera fetele blonde cu ochi albastri pentru ca le sta bine, dar nu toti. depinde si de gusturile baiatului..de exemplu mie nu-mi pasa de culoarea ochilor happy imi place si atat