| yopz a întrebat:

Citeam undeva cateva intrebari despre cum le plac baietilor fetele mai plinute mai slabute nu stiu cu ochi caprui etc. nu am inteles de ce in ultima perioada toti baietii prefera ochi caprui... mi se pare ciudat eu sunt bruneta cu breton ( recent) si ochi verzi albastri depinde de timp... incepe sa-mi para rau ca nu am ochi caprui sau negri ce le place de fapt baietilor? ochi verzi negri albastri caprui? parul blond saten brunet roscat? inaltimea intre si intre? si ce masuri ar trebui sa aiba 90-60-90? e careva obsedat de perfectiune?

Răspuns Câştigător
| Delire a răspuns:

Buna! nu trebuie sa catalogam toti baietii ca le plac fetele cu ochii caprui! nu orice om e la fel, fiecare difera! si nu trebuie sa crezi prostiile de pe net! daca ar fi asa, atunci cele cu ochii albastrii sau verzi ar mai fi casatorite acum? gandeste'te un pic! nu mai fi asa naiva! toate depind de la persoana la persoana...ca si la fete de altfel, daca mie imi place un baiat de 1, 50...asta nu ins ca la toate fetele au aceleasi gusturi, cat despre 90 60 90 e o prostie pe bune! o zi placuta>:d