| Alissonn14 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti. Va plac fetele care se inbraca ca niste pitipoance sau fetele normale si rockerite? Si de ce? Majoritatea baietilor pe care ii stiu sunt interesati dupa pitipoance. E cineva de aici caruia nu ii plac pitipoancele?laughing

2 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Mie imi plac cele Normale.
Baietilor care le plac pitipoancele sunt...cocalari.

| Marynna a răspuns:

Nu sunt baiat,dar mi-a placut intrebarea ta.laughing
Baietii se uita mai mult dupa pitipoance pentru ca stiu si ei ca ele sunt femei usoare,si vor sa se distreze cu ele,insa pe cea pe care o vor iubi sau vor tine macar la ea,fii sigura ca nu va fi pitipoanca.
Iar in legatura cu ''fetele normale si rockerite'':daca nu esti rockerita inseamna ca nu esti normala? Eu nu sunt rockerita, dar nici pitipoanca, asta inseamna ca nu sunt normala?