| justHISgirl a întrebat:

Baieti, ce ziceti de fetele care fumeaza? va plac, nu? sunteti de acord cu asta?

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Sunt fumator si nu prea pot sa zic nimic de rau de femeile care fumeaza dar ca sa-ti raspund la intrebare, nu-mi plac (stiu, sunt ipocrit dar asta simt)

13 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Cred ca oricare baiat si-ar dori sa renunte prietena la viciul acesta.

Acum pe bune, ce baiat se bucura ca o persoana apropiata fumeaza?

Te pup.

| Mihail2020 a răspuns:

Doua lucruri iti zic.
1 In ziua de azi nu mai conteaza daca o fata fumeaza sau nu cat de bine arata si ce stie ea sa faca...
Pentru baieti care fumeaza este o companie buna si se respecta intre ei.
Pentru cei care nu fumeaza nu le place acele fete daca arata bine (isi schimba parerea).

| Urpaniel a răspuns:

Depinde, dacă fumează un pachet pe zi şi miroase a tutun mai ceva ca o fabrică, atunci mai bine lasă.

| Guildo a răspuns:

Fetele care nu fumeaza mi s-au parut mereu mai feminine, dar din pacate toate fetele cu care am avut o relatie au fost fumatoare, cu o singura exceptie, dar avand si eu acest viciu nu am avut niciodata probleme.

| Cordelia a răspuns:

Unele fete fumează ca să pară şmechere. e ceva gen Ruby, işi face tatuaje, piercinguri poze cu aşa zişi ei 'bad boys' ca să pară şi ea 'bad'

| justHISgirl explică (pentru Cordelia):

O spui din propria experinta, sa inteleg.da?

| Cordelia a răspuns (pentru justHISgirl):

Nu, eu nu fumez. Dar am observat chestia asta.

| Cordelia a răspuns (pentru justHISgirl):

Nu zic că toată lumea o face ca să pară şmecheră. există fete care fumează pur şi simplu' din plăcere.

| Cordelia a răspuns (pentru justHISgirl):

Adică, nu zic că toate fetele sunt aşa, există fete care pur şi simplu o fac din plăcere thinking

| justHISgirl explică (pentru Cordelia):

Exact data viitoare sper sa te gindesti mai bine inainte de a face o generalizare

| justHISgirl explică (pentru Cordelia):

Exact sper data viitoare sa te gindesti mai bine inainte de a face o generalizare

| Cordelia a răspuns (pentru justHISgirl):

Scuze dacă te-am supărat, cred că şi tu fumezi. dar nu am spus că toată lumea o face am spus doar 'unele'.

| xDariuss a răspuns:

Este foarte aiurea.
Lasa-te de fumat! Iti strica si sanatatea si cheltui si bani degeaba.
In plus, mereu o fata care nu fumeaza va fi mai atragatoare decat una care fumeaza.