| anatebesk a întrebat:

De ce majoritatea baietilor vor sa se culce cu o fata?

30 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pentru ca au hormoni,dorinte sexuale si ispite la tot pasul.
Dorinta de perpetuare apare la orice organism dezvoltat,nu numai la baieti,e instinctiva!
Cu timpul,vor invata sa faca si dragoste.
Tot sex e, dar implica sentimente si suflet, nu numai descarcare fizica.
Nu te supara pe ei, asta e firea lucrurilor.
Baietii sa ceara, fetele sa se indigneze sau...nu.happy

| darrio2007 a răspuns:

Da.Ca restul sunt gay.

| noi3 a răspuns:

Ca sa aiba cine sa faca patu' si sa-l stranga dup-aia.

baietii urasc sa faca patu', sti?

| PufoseniePufoasa a răspuns:

De porci ce sunt! laughing

| EddiWeed a răspuns (pentru PufoseniePufoasa):

Sa mananci ce lasa porcii in urmawinking

| PufoseniePufoasa a răspuns (pentru EddiWeed):

Te simti? smug

| EddiWeed a răspuns (pentru PufoseniePufoasa):

Nu,dar chiar nu iti avea rostu comentariu tau

| omulvesel a răspuns:

Pentru k nu sunt gaylaughing)))))))))))))))))))))))

| PredaAndrei a răspuns:

Adica Tu nu vrei?laughing)

| RAY a răspuns:

Pentru ca mostenim genetic dorinta sexuala care la pubertate apare de aia

| Demonull a răspuns:

Pentru placere nevoi..si fetele vor ehe.

| GiAnca a răspuns:

Pentru ca ei gandesc mai mult cu hormonii decat cu capul.

| tr3ig a răspuns:

Pai nu oi vrea sa se culce cu un baiat?!?!?!? sau tu esti homalau?

| vrelian a răspuns:

Pentru ca majoritea oamenilor sintem hetero.deci nu sintem homosexuali decit intr-un procent f mic.iar daca te referi la faptul de ce vor sex de la o fata este pentru ca sexul te leaga de o alta persoana. daca nu faci sex nu vei avea cum sa iubesti pe cineva.cine spune ca exista dragoste fara sex ala bate cimpii. dragoste fara sex este aia dragoste fata de parinti si frati.dar aia este altfel de dragoste. dragostea intre 2 persoane de sex diferit presupune relatii sexuale si compatibilitati.altfel nu merge, nu o sa iubesti si nici nu o sa fii iubit.

| EddiWeed a răspuns:

Deact labar mai bine curvar rolling on the floornu?

| FartsMaker a răspuns:

Au boala "culcaresingurofobie" daca le vine somn consuma medicamentul

| RaduManole a răspuns:

Pentru ca doar 9 din 10 baieti nu sunt gay

| KooKoo a răspuns:

CA asa ne place

| CiprianFreeLife a răspuns:

Din cauza hormonilor aparuti o data cu pubertatea.

| Mariiuta a răspuns:

Ca adorm mai bine daca ii leagana cineva inainte sa adoarma

| MadyHas a răspuns:

Doar pentru a o incerca si el si sa se laude dupa aia la toata lumea ca am facut sex cu aia.Vor o aventura.Insa daca te iubeste cu adevart nu o sa-si doreasca asta numai odata ce mai tot timpu, nu va spune nimanui ca s-a culcat cu tine si va sti cum sa se comporte cand va fi langa tine in pat

| FucktheSystem a răspuns (pentru MadyHas):

ABURELI. Asta cu lăudatul parcă o aud de la o babă virgină dabia ieșită din biserică. La tine nu există posibilitatea să își dorească să facă sex cu tine pentru că te place și nu are rost să aștepte o grămadă de timp? Personal am făcut sex cu prietenul meu după 2 săptămâni de când eram împreună și nu s-a dus să se laude la lume, nu m-a părăsit și n-a fost doar o aventură. Oamenii în general vor să facă sex pentru că se simt atrași unii de alții, nu știu de unde ai dedus tu că vor să facă asta ca să se laude, fie ei băieți sau fete.

| FucktheSystem a răspuns (pentru MadyHas):

Pentru că sunt atrași de fata respectivă și fizic. Dacă ai fi urâtă n-ar vrea nimeni să facă sex cu tine, iar dacă ești frumoasă e greu să reziști tentației, dar la fel e și cu fetele, adică noi n-avem voie să ne dorim să ne culcăm cu un tip?

| MadyHas a răspuns (pentru FucktheSystem):

Eu am facu cu pr meu dupa 1sapt dupa ce ne-am combinat si acum suntem impreuna dupa 1an jumate.Dra daca nu ma iubea si nu tinea la mine putea sa-mi dea papuci dupa prima sau a 2a oara.Nu toti sunt la fel, dar altii facc sex cu o fata doar sa se simta ei bine si dupa aia iti zic,, PA''

| StRuMP a răspuns:

Ptc asta e viata..si asa trebuie sa fiebig grin Si vor sa faca asta din cauza fetelor..ISPITA E MARE fratilorsmug
Prietena mea cand se aseaza la mine in brate...nu poate sta mai mult de 5 minutehee hee

| PentruFete a răspuns:

Pai ar fi din cazul hormonilor incep sa se uite la porno si in careva parte si din cauza voastra ca puneti poze in bikini sa va se vada sanii va faceti poze la spate si normal ca ramanem cu limba afara

| Nim3niAltul a răspuns:

Pai unii gasesc distractie prin asta dar sunt si putinii care iubesc o fata cu adevarat si fac asta. Funda?happy

| dött a răspuns:

Majoritatea baietilor vor sa se culce cu mai multe fete.