| dfsdsf a întrebat:

De ce majoritatea femeilor și fetelor din România care pleacă în străinătate, ajung să se prostitueze pe bani sub pretextul că ele lucrează la un bar?
Să vă spun fază tare: Tatăl meu lucrează în Germania de ani buni și toți colegii lui, care sunt străini, l-au întrebat că de ce româncele sunt panarame? Iar el i-a întrebat că *da nu-s panarame româncele, de ce ziceți asta*?
La care, toți i-au povestit pe unde a lucrat tatăl meu cu nemții, că la toate puf-urile unde mergeau colegii lui taică-miu, majoritatea erau românce tinere.
Dar și mai penal este că dacă sesizează româncele că ești conațional de-a lor nu se mai f** cu tine și te ignoră pe tine ca românaș, frate de-al lor laughing
Că tot am adus asta în discuție, îmi aduc aminte de 3 fete tinere pe care le știam din vedere, pe care mereu eu le *suspectam* în sensul că mi se păreau dubioase, iar eu cum am un talent înnăscut în a-mi da seama despre o femeie doar aruncând o privire asupra fizionomiei ei, nu m-am înșelat în privința acelor fete.
Una dintre ele era din aceeași localitate cu mine.
Era genul care învăța la un liceu de fițe, nu îi ajungeai nici cu un rah*at la nas și privea mereu doar înainte, la bună nu răspundea niciodată.
După ce și-a terminat liceul a făcut nu știu ce studii pe la Oxford, doctorate și chestii de genu.
Nu o suportam deoarece am mirosit-o că nu e așa de inocentă precum toți spuneau, iar ea știa că eu știu reputația ei.
S-a auzit că a fost găsită moartă într-un apartament prin Suedia, când toți ai ei știau că ea este plecată la studii în Anglia, la Oxford.
Eu mi-am dat seama că ea a fost omorâtă de către un *client fidel* și că ea se prostitua, chiar dacă toți mă înjurau când eu spuneam că are prea multe aere pentru o prostituată.
A fost omorâtă de un drogat după ce el nu a vrut să-i plătească *cursa*.
La fel și cu celelalte două fete care în liceu erau elevele numărul unu, eminente și deștepte.
Pe una a tranșat-o un Albanez prin Italia iar cealaltă a sfârșit cam la fel, toate trei fiind omorâte *din pasiune, la locul de muncă*.

Ce părere aveți despre situațiile acestea care oricât de neadevărate ar părea pentru majoritatea, ele sunt reale?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca se castiga banii usor de asta

| AndreiWeisz a răspuns:

Eu cred ca ai imaginatie cam bogata laughing Chiar ai impresia ca o tipa care ajunge la Oxford, adica o duce bine capul, se prostitueaza? laughing Sunt student la medicina unde, zic eu, este lume isteata. Am colege foarte dragute, dar niciodata nu s-ar gandi sa se prostitueze.
Majoritatea romancelor care merg in afara tarii nu se prostitueaza. Sunt multe femeie trecute de prima tinerete care merg sa lucreze la babe, sa faca curatenie etc pentru as putea intretine familia in Romania. La fel de multe care merg sa studieze prin Olanda, Anglia etc. Deci daca nu stii, nu vorbi laughing Asteptam si niste linkuri cu povestile tale fantastice, sigur au ajuns pe la stiri, o studenta la Oxford prostituata nu e ceva foarte des intalnit big grin