| DubiDubiDuba a întrebat:

Era mai demult pe TVR2 un serial britanic cred cu o scoala de fete si parca erau vrajitoare. In rolul principal era o fata de vreo 16-17 ani, bruneta si cu parul lung si toate elevele erau imbrate in pelerine negre. Daca stiti cum se numeste va rog mult spuneti-mi.
Mersi:*

Răspuns Câştigător
| Ineffable a răspuns:

Cand spui mai demult inseamna acum vreo 5-6 ani? laughing Cred ca te referi la "Scoala micilor vrajitoare" (The worst witch). Ce-mi placea pe atunci big grin