| anonim_4396 a întrebat:

De ce majoritatea fetelor care nu chiar atat de frumoase sunt atat de tupeiste si grosolane, iar cele dragute nu-s asa, adica, ma uit cruciş cand vad grase urate sau doar urate cocalare ca incearca sa se bage aiurea cu mine in seama, si cateodata se uita enervant de insistent, de-mi vine sa zic, nu te mai uita la mine urato, adica daca eram vreun cocalar, poate cine stie, doamne fereste nu am nimic cu aspectul lor, dar ma enerveaza ca ma abordeaza aiurea genul acesta de persoane, adica de unde tupeul asta, raman mirat

7 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Fetele dragute nu trebuie sa fie tupeise doarece sunt cautate si curtate de baieti mai tot timpu -si acum fie si-o iau in cap unele, sau devin foarte oki si dragute pana la un momet dat. Daca e draguta si vede ca e placuta de baieti o sa tinda sa fie ca o Buburuza, pentru ca ea stie ca oricum e cautata si chiar are avantaje daca e dulce.Acum daca arata mai nasol o fata o sa incerce sa compenseze prin tupeu si nesimtire-practic o sa se bage ea in seama cu baietii pe care ai plac dat find faptul ca stiu ca ei nu o vor face.tu ca si baiat nu cred ca trebuie sa te simti aiurea daca se baga cu tine in seama -te place ma si asta conteaza. Tine minte ca nu esti obligat sa fi cu ea asa ca nu te mai agita.

| Cristiann25 a răspuns:

Asa sunt grasele, infectele,"smecherele".Eu le-am trimis pe toate la slabit ca m-am saturat de ele.Se cred frumoase dar sunt sperietori de ciori!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa mi se intampla si mie. Ma suna anul trecut o urata si ma intreba daca am prietena, daca vrea sa ma invete sa sarut etc. Ea nu se uita la ea ca e urata cu craci. Iar fetele dragute abia de au tupeu sa ma pupe pe obraz.

| NotToday a răspuns:

Sunt complexate de aspectul lor. Incearca sa-si ascunda defectele "aruncandu-le" spre alte persoane.

| Striker14 a răspuns:

Asa sunt ele, urate cu spume, dar si tupeiste laughing
Nu ai ce le face, click dreapta ->ignorelaughing
Oricum daca te mai abordeaza asa cu tupeu da-i si tu o paleta, sigur va fi o imbunatatire a aspectului lor fizic laughing

| xBlindBeauty a răspuns:

Cunos astfel de persoane, prin comportamentul lor de "smecheri/e" isi ascund probleme care le au legate de aspect big grin.

| monica69 a răspuns:

Crede-ma se intampla tuturor si la mine in clasa cea mai tupeista fata este cea mai uratasi una dintre cele mai grase dar isi permite sa ne judece dupa aspect.Singura solutie e sa le ignori.