| Gabdag a întrebat:

De ce mi se scoala când dorm?
Chiar și atunci când nu dorm cu iubita

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E normal pentru ca e din cauza cum circula sângele

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pentru ca ai vise erotice

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca dormi de unde stii ca se scoala?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si totusi, inteleg ca ai considerat raspunsul meu eronat, dar totusi de unde stii ca ti se școala cand dormi?

| Violleta2022 a răspuns:

Asa-i la adolescenti, se numesc erectii si polutii nocturne.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În timpul somnului creierul are perioade de REM, Rapid Eyes Movements de cââteva ori pe noapte, cam o dată la 15 minute. Atunci visezi. În timpul visului creierul interpretează visele ca realitate.

| mihai69 a răspuns:

Nu știu, dar oricum e bine ca se școală și nu se grădiniță!

| Jus7t a răspuns:

Mie mi se facultate.

| 3243F6 a răspuns:

Pentru ca ti se reseteaza nivelul de testosteron. Cel putin asa am inteles mai demult cand ma intrebam si eu acelasi lucru laughing
Seara ai nivelul cel mai scazut si dimineata(dupa somn, preferabil) cel mai crescut.

| diDac a răspuns:

Vezi ca dirigu