| Alexe_Axel_2000 a întrebat:

Am nevoie de un sfat, eu am obiceiu de a ma mișca în pat când dorm, și la fel și iubita mea, și nam mai dormit împreună pana acum... Oare ne vom misca în somn și când vom fi în același pat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CLCQ a răspuns:

Omul este o fiinta foarte adaptabila. Dupa ce ea te va da jos din pat (sau invers) o sa ajungeti la un compromis al comportamentului in timpul somnului. Apropo, acum stii de unde apar "vanataile peste noapte" :-)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din bun simt fata de celalalt, va trebui sa dormiti cu grija sa nu va loviti partnerul/partnera de pat.

Nici unul dintre noi nu am avut experienta in trecut, inainte sa avem parteneri, sau sa ne casatorim si totusi, nu ne-am impins unii pe altii pe jos, simti oricum cand celalalt se foieste.
O sa fie bine, o sa vezi, este ceva nou acum, dar este placut sa-ti vezi omul iubit alaturi.