| MazareanuSephora a întrebat:

De ce multe fete se combina cu interlopii având în vedere ca ei sunt foarte periculoși?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Interese financiare

| RAY a răspuns:

In principiu alegerile lor sunt bune, cei care spun ca nu e asa sunt masculi omega,beta =rebuturi ale naturi, acesti masculi ofera siguranta,se descurca,inspira frica multor altor masculi,si multi sunt lideri, nu promovez asa ceva, dar evoluativ are sens, tu ce ai alege ca prieten daca ai merge prin jungla un plancagios, fricos, timid sau unu care are abilitati de lider

| Freya1 a răspuns:

Pentru bani, statut si siguranta.Sunt fete tinere ce simt nevoia de protectie sau sa fie in centru atentiei.

| sofisis a răspuns:

Sa stii ca interlopii sunt foarte protectori cu familia. Ca amanta nu prea da doi bani pe tine dar ca iubita/logodnica/sotie...te protejeza cu orice pret.

| Plato a răspuns:

Bani. Interlopii au bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De proaste ce sunt. laughing

| QElenaBoghiu a răspuns:

Nu este asa cum credeti voi happy

Unele fete sunt obligate să fie cu ei.

Altele prefera puterea, banii.

| Plato a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Ma indoiesc ca interlopii iau fete din biblioteca si le obliga. Eu cred ca iau doar tarantule, panarame de prin cluburi.

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru Plato):

Nu este asa happy

Vine unu, se interesează de familia ta, îți oferă cadouri, banii, etc.

Și tu ca fata, find săracă accepți happy

Pana la urma încerci sa îl părăsești însă nu poți happy

Vine ala îți zice. Câte am făcut eu pentru tine, da mi banii înapoi?!

De unde ii dai?

Pana la urma ori ii dai bani înapoi orii stai cu ei și te trimite la prostituat. Știu cazuri în realitate, nu la TV.

| Plato a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

La biblioteca nu sunt interlopi, te asigur. Deci nu are cum sa se intereseze de familia ta.
Apoi, o fata educata nu vorbeste cu oameni dubiosi. Se vede pe el ca e interlop, nu? Mare, chel, tatuat, injectat, bmw, etc. O fata cu capul pe umeri nu discuta cu asa om, deci nu ajunge acolo.
Apoi, o fata saraca si desteapta merge la biblioteca tocmai ca sa nu mai fie saraca. Isi produce singura, munceste, nu asteapta de la cineva.
Nu esti de acord?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Majoritatea manelistilor sunt interlopi verosi, care se ocupa cu traficul de persoane. prostiturtia, traficul de droguri. Sunt gunoaiele. jegurile si scursurile unei anumite categorii a societatii. Din nefericire au si... admiratori. NO COMMENT

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru Plato):

Sunt de acord. Însă sunt cazuri happy

| GirlOnline81 a răspuns:

Fiindca unele sufera de sindromul tipic "Pretty Woman".

| Plato a răspuns (pentru GirlOnline81):

Aia e cam altceva, din ce stiu eu.

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Plato):

Ma refeream la faptul ca toate acele tipe care se combina cu interlopi, si-au dorit dintotdeauna sa fie cu un "baiat rau", dar care sa fie bun cu ele.

Trebuie sa adaug ca mai corect ar fost sa spun sindrumul " Cenuseresei" - versiunea moderna. La urma urmei, printul la care unele viseaza apare tot calare, numai ca nu pe un cal alb. Ci pe mai multi. Putere...

| DorelExpertu a răspuns:

De proaste...

Se considera mari imblanzitoare de lei peste noapte, pacat ca ajung la produs in loc sa ajunga la circ.
Dar ce stiu eu, ***.
Las' ca merge bine afacerea, daca nu ar fi proaste, noi cu ce bani am mai manca?

| MIIXBA a răspuns:

Salut, sunt de parere ca unele fete se combina cu interlopii pentru ca se simt ''protejate'' cele mai multe fete simt nevoia de a fi protejate. Si nu orice barbat poate sa ii ofere. Cred ca, sunt si unii interlopi care tin la femei... Doar parerea mea.