| Yourgirls a întrebat:

De ce noi trebuie sa iubim?

Răspuns Câştigător
| Aura_4696 a răspuns:

Suna ca si cum cineva ti ar fi ordonat asta. Esti libera sa faci ce vrei happy

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca asa e viata asta.

| Libelle a răspuns:

Ca sa mai fim si fericti:X

| Narcis2007 a răspuns:

Pentru perpetuarea speciei...sa facem copii frumosi

| valThina a răspuns:

Nu numai oamenii se pare ca si animalele o fac si oate chiar mai bine decat noi happy asaam fost facuti. daca dragostea nu ar exista noi nu mai existam acumhappy pentru ca noi suntem facuti din dragoste si crescuti cu dragostehappy imagineaza`ti cum ar fi lumea fara dragoste.ca eu una nu as vrea sa vad cum e nici macar pentru 1 ora

| AlysaAly a răspuns:

Pentru ca asta este misiunea noastra in viata

| danypoli95 a răspuns:

Pai cine vrei sa iubeasca extraterestrii?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca suntem oameni si simtim.
Si pentru ca asa a vrut Dumnezeu.